İNSAN KAYNAKLARI

Şirketimize iş başvurularınızı www.kockariyer.com kariyer portalı ve insankaynaklari@duzey.com.tr adresine mail yoluyla yapabilirsiniz. KoçKariyer’de özgeçmişinizi oluştururken çalışmak istediğiniz şirketler arasına DÜZEY’i eklemeniz yeterlidir.

Boş pozisyonlara ait ilanlarımız www.kockariyer.com sitesinde yayınlanır. Eleman ihtiyacı duyulduğunda Kockariyer.com ve özgeçmiş havuzundaki başvurular incelenir ve pozisyona uygun nitelikteki adaylar belirlenir. Adaylarla, İnsan Kaynakları ve ilgili departman yöneticileri görüşmeler yapar. İşin niteliklerine uygun diğer seçme teknikleri de kullanılabilir.

Lise Stajları

Düzey A.Ş’de lise stajyer başvuruları Ağustos ayında kabul edilir ve okul dönemi olan Eylül-Haziran ayları içinde stajyer kabul edilir. Lise staj başvurusu için bizzat şirketimiz İnsan Kaynakları Bölümleri’ne gelerek staj başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Staj başvurusu sırasında tüm öğrencilerden yeni çekilmiş 1 adet vesikalık fotoğraf istenmektedir. Stajyer talebinde bulunan departmanların ihtiyaçları doğrultusunda adaylar görüşmeye çağırılır. Uygun bulunan adayların Eylül ayı eğitim öğretim yılı başlangıç haftası içinde staj süreci başlatılır.

Üniversite Stajları

Staj başvurusu için insankaynaklari@duzey.com.tr adresine özgeçmişinizi, staj yapmak istediğiniz dönemleri ve alanları yazarak gönderebilirsiniz. Üniversite stajyerleri için staj dönemleri, üniversite ve yüksek okulların kapanış dönemleri ve departmanların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak İnsan Kaynakları tarafından her yıl Nisan ayında tespit edilir. Staj başvuruları 15 Mayıs tarihi itibari ile sonlanır. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular kabul edilmez. Öğrencilerin staj / bölüm tercihlerine göre başvuruları gruplandırılır ve uygun adaylar görüşmeye davet edilir. Üniversite staj dönemi Haziran - Eylül ayları arasında en az 6 hafta olmak üzere belirlenir. Uygun bulunan stajyerler, belirlenmiş staj başlangıç tarihlerinde toplu halde stajlarına başlarlar. Öğrenim hayatlarında teorik bilgiler edinen gençler, bu bilgileri uygulama ve iş yaşamıyla tanışma fırsatı yakalarlar.

Düzey A.Ş.