KURUMSAL

ÜST YÖNETİM

ERCAN ÖZ - GENEL MÜDÜR (GENEL MÜDÜR)

1971 İstanbul doğumlu Sn.Ercan Öz, 1992 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nü bitirdikten sonra iş yaşamına Pepsi Co’da Satış Şefi olarak başlamıştır. Öz, Coca Cola’da Satış görevlerinin ardından Fritolay Gıda bünyesinde satış, satış operasyon ve iş geliştirme departmanlarında görev yapmıştır. 2010 yılında Danone İçecek grubunda sırasıyla Satış Direktörlüğü, Ticaret ve Entegrasyon Direktörlüğü ardından Danone Bebek Beslenmesi Grubunda Suudi Arabistan Ülke Müdürü olarak görevini yürütmüştür. Ercan Öz son olarak mobil alışveriş uygulaması Getir’de yönetici ortak idi. Evli olan Ercan Öz, İngilizce biliyor.

ŞEVKET AHMET SUBAŞI - GENEL MÜDÜR YARDIMCISI (İŞ GELİŞTİRME)

1968 Istanbul’da doğan Sn. Ş.Ahmet Subaşı, 1993 yılında Clark Üniversitesi-ABD-İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. İş hayatına Migros T.A.Ş.’de Pazar Araştırma Elemanı olarak başlamış daha sonra sırasıyla 1995-1997 yıllarında Migros-Pazarlama Müdür Vekilliği, 1998-2006 yıllarında Migros-Pazarlama Müdürlüğü görevlerini yürütmüştür. 2006 yılında Düzey şirketine katılan Ş. Ahmet Subaşı, 2006-2010 yıllarında Pazarlama Yöneticiliği, 2010-2011 yıllarında Alkollü İçkiler Satış Yöneticiliği, 2011-2012 yıllarında Ferrero Ürünleri Satış Grup Yöneticiliği görevlerini yürütmüş, Temmuz 2013 tarihinden bu yana Yeni İş Geliştirme’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Sn. Subaşı evli ve bir çocuk babasıdır.

Topluluğumuzun ana ilkesini şu sözlerle ifade etmek istiyorum:

"Benim Anayasam şudur;

Devletim ve ülkem var oldukça ben de varım. Demokrasi varsa hepimiz varız. Memleketimizin ekonomisini kuvvetlendirmek için elimizden gelen bütün gayreti göstermeliyiz. Ekonomimiz güçlendikçe demokrasi daha iyi yerleşir, dünyadaki itibarımız artar."
Vehbi Koç