ÜRÜNLER

TAT
Tat ürünlerininde sadece mevsiminde özenle yetiştirilmiş, en iyileri seçilmiş sebzeler kullanılır. Güvenilirdir çünkü doğal ve katkısızdır.
Maret
30 yıllık tecrübesiyle, hammadde kabulden tüketim aşamasına kadar tüm süreçlerinde hijyen ve gıda güvenlik kurallarını esas alarak üretim yapan Maret ürünleri lezzet ve kaliteyi arayanların ilk tercihi.
SEK
Pastavilla
En kaliteli buğday kullanılarak üretilen Pastavilla makarnalar, özel kurutma Yönetimi sayesinde ilk günkü kadar taze kalır. Hiçbir katkı maddesi içermez, doğal ve lezzetlidir.
Pastavilla
Orjinal ambalajı ile severek tüketilen ve Kellogg’s tarafından üretilen bir dünya markası olan Pringles, bir atıştırmalıktan daha fazlasıdır.
Dardanel
1984’den günümüze Türkiye’yi ton balığıyla tanıştıran ve sevdiren, Türkiye’nin Balık Uzmanı Dardanel, bugün artık bir çok yeni ürün ve kategoriyi tüketiciyle buluşturan bir dünya markası.
Dardanel Mr.No
Ton balıklıdan teriyaki soslu tavukluya kadar sandviç tutkunlarının vazgeçilmezi: Mister No. Ekmeği özel, malzemesi kaliteli. Herkes için günün her saati tüketilebilen ideal sağlıklı bir atıştırmalık.
Ferrero
En iyi bileşenler ve üstün kalitedeki üretimiyle Ferrero, tüketicilere Türkiye ve dünya genelinde çok sevilen Ferrero Rocher, Nutella ve Kinder gibi lezzetli ve kaliteli çikolatalı ürünler sunar.